![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCn0hAuMb-bPvOqZWdeytBqsKSVrwZ6Zz0kdvzxzbGixBnMXFbkCFmDYGTG-gNuWrZzRoajk7bdgcUEU9L0eu9NtEbvDBve8mxBNKZjTlT7z-kSfIVXwqSYpN6XrQlyIwrc3ZvTxyLtuuh/s1600/stathis+lazaridis.jpg)
Αντιπροσωπεία του Συλλόγου μας επισκέφτηκε στο 401 Στρατιωτικό Νοσοκομείο στην Αθήνα τον Στάθη ΛΑΖΑΡΙΔΗ, ο οποίος για πέντε χρόνια παραμένει σε "άγρυπνο κώμα", όταν τον Νοέμβριο του 2007 σε αστυνομική επιχείρηση στα Ζωνιανά Κρήτης δέχτηκε σφαίρα από καλάσνικοφ στο κεφάλι.
Ο Στάθης δίνει καθημερινό αγώνα επιβίωσης.
Κουράγιο Στάθη ο Θεός μαζί σου!
Οι ευχές και η προσευχή μας μαζί σου!
0 σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου